Witajcie!


Konwencjonalny napęd pojazdów 4WD albo 6WD jest ograniczony na błotnistym, mokrym i miękkim podłożu ze względu na wysoki nacisk na podłoże. To sprawia, że praca wielu specjalistów na przykład w rolnictwie, przy budowie szklarni, obniżaniu wód gruntowych, itd., jest często bardzo utrudniona.

Standardowe pojazdy często mają problem z pokonaniem stromych wzniesień z powodu braku przyczepności. Ponadto ze względu na stosunkowo duży promień skrętu precyzyjne manewrowanie takimi pojazdami jest utrudnione i nie w pełni kontrolowane.

Gouda-Tracks są innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych ciężarówek 4x4 oraz 6x6. Mogą być montowane praktycznie na prawie wszystkich standardowych ciężarówkach, zmieniając je na w pełni terenowe pojazdy.

Pojazd wyposażony w Gouda-Tracks może osiągnąć na drogach normalną prędkość taką jak samochody i ciężarówki, ale także posiada doskonałą przyczepność i terenowe możliwości pojazdów gąsienicowych. Ciężarówka może być przesuwana precyzyjnie i dokładnie, gdy konstrukcja zestawu jest całkowicie opuszczona za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania (w komplecie).

Jako pojazd gąsienicowy, ciężarówka wyposażona w Gouda-Tracks ma tę zaletę, że posiada doskonałą przyczepność w połączeniu z niewielkim naciskiem na grunt, co nie jest możliwe przy samych kołach.
Niewielki nacisk na grunt
Gouda-Tracks zapewnia niewielki nacisk na grunt, zapewniając minimalne zniszczenia terenu oraz niskie zagęszczenie gleby. To zwiększa wydajność pojazdu na glebach piaszczystych i miękkich ze względu na fakt, że nacisk na podłoże jest zminimalizowany przez równomierne rozłożenie obciążeń na gąsienicach. Dzięki temu można poruszać się po najbardziej niedostępnych terenach, co znacznie zwiększa dostęp do miejsc pracy.

Doskonała przyczepność
Stalowe ogniwa gąsienicowe trójgrzebieniowe zapewniają maksymalną przyczepność przy pokonywaniu stromych wzniesień. Dzięki temu pojazd wykazuje mniejszą tendencję do utraty przyczepności, co znacznie zwiększa zdolność pojazdu.

Precyzyjne manewrowanie
Gouda-Tracks są wyposażone w bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania umożliwiający precyzyjne manewrowanie ciężarówką na niskich obrotach. Są idealne do bezpiecznego manewrowania w wąskich miejscach pracy, na skarpach, miękkich podłożach i innych potencjalnie niebezpiecznych miejscach. W każdych okolicznościach zachowuje się pełną kontrolę nad pojazdem i wgląd w daną sytuację.
Całkowita długość gąsienic : 310 cm
Całkowita szerokość zestawu gąsienic : 250 cm
Wysokość zestawu gąsienic : 71 cm
Waga konstrukcji zestawu : 4400 kg
Szerokość gąsienic : 65 cm
Prześwit w pełnej wysokości podnoszenia : 20 cm
Pierwsza prędkość (wysoki moment obrotowy, precyzyjne prowadzenie) : 0-1,5 km/godz.
Druga prędkość (zmniejszenie momentu obrotowego, duża prędkość) : 0-3 km/godz.
Nośność gąsienic : 28 T
Zawory hydrauliczne : Proporcjonalne
System blokowania : Hydrauliczny
Pilot zdalnego sterowania : Bezprzewodowy, 5 funkcji
Wymagania odnośnie ciężarówki : Rozstaw osi co najmniej 5,60 m
Obciążenie osi przedniej 9 t

W celu zminimalizowania uszkodzeń w nawierzchni podczas wykonywania manewrów i jazdy przez pola, stalowe ogniwa gąsienicowe mogą zostać wyposażone za dodatkową opłatą w poliuretanowe poduszki ochronne.
Gouda-Tracks są akcesoriami, które mogą być montowane na wszystkich ciężarówkach z dostatecznym rozstawem osi. Standardem jest powyższa charakterystyka.

Zdajemy sobie sprawę, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich ciężarówek. Możliwe jest zatem, aby Gouda-Tracks dostosować do specyficznych wymagań użytkownika. Nasz zespół projektowy może pracować w ścisłej współpracy z Tobą w celu zapewnienia pojazdu, który będzie dokładnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Wsparcie
Gouda-Tracks może zostać zamontowany na Twojej ciężarówce w naszej firmie w Holandii albo u Ciebie przez znanego Ci mechanika. Zapewniamy szczegółową instrukcję montażu oraz, w razie konieczności, szczegółową pomoc techniczną i praktyczną na miejscu w osobie naszego doświadczonego inżyniera. Jest to gwarantem bezpiecznego i niezawodnego rezultatu końcowego.
Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji na temat Gouda-Tracks, prosimy o kontakt.

Gouda Geo-Equipment B.V. Tel. + 31 (0)715.318.475
Satellietbaan 8 Fax + 31 (0)715.311.694
2181 MH  Hillegom  
Holandia E-mail: info@gouda-geo.com